*6927
אשדוד, רח' העצמאות 93 חנות מס' 11
אירינה
לב
לב הנדל"ן
נדל"ן
רח' העצמאות 93 חנות מס' 11
אשדוד
, דרום
ישראל
+972 *6927
+972 8 8533113
אודות חברה למכירה להשכרה קטלוג סוכנים מאמרים צור קשר שותפים
חפש

למכירה

 

לקנות דירה יד שניה באשדוד

אשדוד-העיר החמישית בגודלה בישראל.

אשדוד בנויה  לאורך 8 ק''ם על חוף הים התיכון.

 

באשדוד אפשר למצוא דירה למכירה באשדוד לכל כיס:

   *וילות מפוארות

   *דירות יד שניה

   *נכסים לכל מטרה

   *דירות מקבלן

 

אשדוד משלבת :אזורים פוסטרלים ושקטים, רובעים מול הים, בנייה בסגנון מודרני, וילות מפוארות ועוד...  

מערכת תחבורה ציבורית ברמה הגבוהה בישראל.        

אשדוד שונה מערים אחרות בישראל באופן משמעותי: איכות בנייה גבוהה, פרויקטים מודרניים מעניינים, נוחות, אסתטיקה ויופי!

קניה או מכירה של הדירה זה אירוע לא פשוט לכל אדם, לכן אנו חברת "לב הנדל''ן" עושים את המיטב אבורכם על מנת להתאים לכם את הנכס אשר יענה לדרישותיכם. 

 

דירות למכירה באשדוד

העיר אשדוד מציעה לאנשים רצועת חוף מרהיבה וטיילת הנגישה לציבור הרחב ולכן אין זה פלא כי רבים מבקשים ליהנות מהאטרקציה ולרכוש דירות מטעם חברת נדלן.  בעיר אשדוד ניתן למצוא רמת חינוך גבוהה וגם מערכת תחבורה ציבורית מפותחת.  חברת נדלן מקצועית ובעלת ותק מסייעת לקונים בעת הליך רכישת הדירה.

 

על מנת למכור דירה חשוב מאד להתחיל בתקשורת טובה

על מנת למכור דירות באשדוד חשוב מאד להפגין תקשורת טובה- חברת נדלן מקצועית תבחר את האנשים הטובים ביותר, אלו אשר יהיה ביכולתם לבצע את הליך המכירה בצורה הטובה ביותר תוך ניהול שיחה עם הקונה הפוטנציאלי.  על מנת לא לפספס את המתעניינים בדירות באשדוד חשוב מאד להיות עם היד על הדופק כי כל התעניינות של לקוח פוטנציאלי עשויה להוביל לסגירת עסקה ולמכירת הדירה.

 

חברה מקצועית תברר בדיוק מה אתם צריכים

חברת נדלן מקצועית המציעה דירות למכירה באשדוד תדע בדיוק מה אתם מחפשים וכך תכריע את הנקודה. נציגי החברה לא ימהרו להציג מיד את הנכס אלא יבחנו היטב את התאמת הנכס לטובת ציבור המתעניינים.  בניגוד לקונה הפוטנציאלי אשר עורך תחקיר מקיף על החברה, לאנשי החברה אין אפשרות של ממש לעשות זאת אך אין זה אומר כי אי אפשר לשאול כמה שאלות במטרה לדלות מידע.  כך לדוגמא ניתן לשאול האם הקונה הפוטנציאלי מחפש נכס למכירה ואת מספר החדרים בהם הוא מעוניין.

 

מה חשוב לבדוק טרם רכישת הדירה

עד עכשיו הצגנו את הצד של חברת הנדלן, אך גם הקונה צריך לבחון מספר דברים טרם חתימה על חוזה אשר תוביל אותו לרכישת הדירה- האם מדובר בסביבה שקטה או שמא סביבה רועשת, האם יש תחבורה ציבורית נגישה, האם קיימים בתי ספר?  יש לבחון היטב את ההיבטים השונים על מנת לקבל החלטה מתאימה.

 

הקפידו להגיע לפגישה מקדימה

היות וחשוב מאד לבחור את חברת הנדלן המקצועית ביותר, יש להגיע לפגישה מקדימה עם נציגי החברה- במהלכה של הפגישה שני הצדדים יסכמו את הצרכים שלהם וכך יהיה ניתן לראות האם יש התאמה.

לקבלת מידע או קביעת תור לייעוץ, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏
אירינה
לב
לב הנדל"ן
נדל"ן
רח' העצמאות 93 חנות מס' 11
אשדוד
, דרום
ישראל
+972 *6927
+972 8 8533113